Главная \ Публічний договір

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТУ) про  користування сайтом та послугами ANNAYAKOVENKO.COM.UA ФОП Яковенко Анна Юріївна

ВСТУП
Цей документ (далі – “Оферта”) є офіційною публічною пропозицією ФОП Яковенко А.Ю. укласти договір на наведених нижче умовах. Договір укладається між Вами (користувачем сайту) та мною - ФОП Яковенко А. Ю.
Оферта визначає умови користування продуктами та послугами (далі «ПОСЛУГИ»), що пропонуються на сайті annayakovenko.com.ua - далі Сайт (за винятком послуг) , що надаються у межах окремого письмового договору), а також умови використання контенту.
Під компанією ФОП Яковенко А.Ю. розуміється Фізична особа-підприємець Яковенко Анна Юріївна (РНУКПН 3114203626).
Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, ваш договір з компанією ФОП Яковенко А.Ю. завжди буде включати щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються "ЗАГАЛЬНІ УМОВИ"). Будь ласка, прочитайте оферту уважно. Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ, викладених у цій оферті, ваш договір з компанією ФОП ЯковенкоА.Ю. також включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, опубліковані на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях (далі - "СПЕЦІАЛЬНІ").
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, викладені в оферті та СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ (далі – УМОВИ) утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг та користування сайтом.

ПРИЙНЯТТЯ УМОВ (АКЦЕПТ ОФЕРТИ)
Користуючись сайтом та купуючи послуги, які пропонує ФОП Яковенко А.Ю., ви здійснюєте акцепт оферти та укладаєте з нами договір про надання послуг, обов'язковий для виконання.
Акцепт оферти прирівнюється до укладення договору у простій письмовій формі.

Прийняти УМОВИ договору можна такими способами:
(А) здійсненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ договору: натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або
(Б) фактичним користуванням Послугами та матеріалами сайту. У цьому випадку Ви погоджуєтесь з тим, що ми розглядатимемо факт користування Послугами як прийняття УМОВ (акцепт оферти).
Користуючись сайтом проекту або послугами, що пропонуються на сайті, ви приймаєте всі зазначені УМОВИ, а також даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до нашої Політики конфіденційності, опублікованої на нашому сайті за адресою http://annayakovenko.com.ua/privacy.html 
Якщо ви не погоджуєтесь з цими ЗАГАЛЬНИМИ або СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ договору (опублікованими на сторінці продукту) або нашою Політикою конфіденційності, залиште сайт і припиніть використовувати Послуги.
Якщо ви вже оформили замовлення та оплатили послуги, та не згодні з Правилами – припиніть використовувати Послуги та запросіть повернення коштів у встановленому порядку.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Предметом договору є користування сайтом, а також послугами, які ми пропонуємо на нашому сайті та інших сторінках annayakovenko.com.ua.
Умови користування послугами та матеріалами сайту
Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови та користується сайтом та Послугами.
Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність та бути особою, яка досягла 18-річного віку.
У разі укладення договору від імені організації представник організації повинен мати необхідний обсяг повноважень.

ПОСЛУГИ ФОП Яковенко А.Ю.
Послуги та безкоштовні матеріали
Обсяг доступних вам послуг залежить від придбаного продукту (курсу) та вибраного пакета послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію з тематики, що цікавить.

Платні послуги
У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до закритого контенту та платних сервісів. Ви можете придбати окремий продукт (наприклад, онлайн навчання або стаціонарне навчання) за одноразову плату, забронювати участь у живому заході (виїзних тренінгах, кемпах, семінарах, сесіях) або оформити заявку на індивідуальну роботу (консультація по скайпу або живі сесії). ).
Будь ласка, зверніть увагу, деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу одразу до кількох послуг або курсів навчання.
Зверніть увагу, навчання передбачає проходження практики під наглядом куратора, а також самостійну роботу та виконання вами певних завдань (наприклад, заповнення протоколів та здавання супервізії), які є частиною процесу надання послуг.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також у електронних повідомленнях, що вам надсилаються. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) фіксується у виставленому вам рахунку, відображається на сторінці оплати послуг, а також у банківській виписці на вашій картці. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків та платіжних систем.

КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь із змістом зазначених документів, залиште сайт і припиніть користування послугами.
Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на послуги, що пропонуються на сайті, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо надсилати вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджери або за номером телефону та email, зазначеним під час реєстрації. В окремих випадках ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.
Ви повинні дотримуватись усіх Умов та правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитись при оформленні замовлення або в процесі користування послугами, що пропонуються на сайті. Ви погоджуєтесь з тим, що ви не братимете участь у діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів та мереж.
Ви приймаєте повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, обумовлених Умовами, а також за всі наслідки цих порушень.

УКЛАДЕННЯ УГОДИ
Порядок формування та укладання відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту та методу оплати.
Реєстрація на сайті, підписка на розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашої попередньої згоди з Умовами цієї Оферти та нашою Політикою конфіденційності (без проставлення позначки «Я прочитав(-ла) та приймаю Умови надання послуг та Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).

Момент укладання договору
Відвідуючи сайт та користуючись безкоштовними матеріалами та послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами угоду на користування матеріалами сайту.
Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, Ви укладаєте з нами Договір про надання послуг. У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Спеціальні умови договору.
У разі придбання платних послуг ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Спеціальні умови договору.
У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів Договір з вами вважається укладеним у момент оплати вами виставленого нами рахунку.

Виправлення помилок введення
Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки та виправити помилки введення до завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення.
Ви також завжди можете зв'язатися з нами та повідомити про допущені помилки введення та неточності у ваших персональних даних.

ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Разові послуги
Будь-які разові послуги/оплачені пакети послуг, що придбаваються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У такому разі після закінчення зазначеного терміну надання послуг припиняється в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг.
Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату та час проведення занять (вебінарів та майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

Термін доступу до контенту
Деякі пакети послуг передбачають надання користувачеві доступу до певних навчальних матеріалів на обмежений термін. У такому випадку ви гарантовано отримаєте доступ до контенту на термін, зазначений на сторінці продукту.
Хоч ми й не будемо навмисно обмежувати доступ до зазначеного контенту, однак, після закінчення цього терміну, ми не гарантуємо, що цей контент все ще буде вам доступний (що не є порушенням умов договору з нашого боку).

УМОВИ БРОНЮВАННЯ (ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ) ПОСЛУГ
Бронюючи послуги ФОП Яковенко А.Ю., ви оформлюєте раннє замовлення на отримання послуг за зниженою ціною, за умови сплати вартості бронювання. Залишок вартості послуг ви зобов'язуєтесь внести в строки і на умовах акційної пропозиції, опублікованої на нашому сайті або в письмових повідомленнях, що вам надсилаються.
За умови доплати різниці у вартості, ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того, який пакет послуг ви бронювали.
Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на доказ укладання договору та забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не сплатите заброньовані послуги у зазначений термін, ми утримаємо всю суму завдатку – вартість бронювання не повертається.
Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) в рахунок часткової оплати інших послуг ФОП Яковенко А.Ю. протягом двох (2) календарних місяців з дня внесення завдатку – для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. Після закінчення зазначеного терміну ви втрачаєте таку можливість.

УМОВИ ОПЛАТИ
Списання коштів
У разі придбання платних послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у кадр платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Вартість послуг вказана без урахування комісій платіжних систем.
При оплаті послуг карткою сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім вартості послуг, сума списання включає додаткові комісії банків та платіжних систем.

Невиконання платіжних зобов'язань
Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених строків оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх оплати.

СПОСІБ ОПЛАТИ
Ви можете ознайомитись із доступними способами оплати наших послуг на сайті.
У разі оплати послуг грошовим переказом (через термінал або касу фінансової установи), ви зобов'язані повідомити нас про скоєний платіж та надіслати зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги перекладом, ви підтверджуєте вашу згоду з УМОВИ надання послуг.
У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунки суму фактично понесених нами витрат .
Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати продукту, що купується, і/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНОС ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ
Політика відмови від послуг
Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений термін.
Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів та сума утримань, пов'язаних із поверненням.
Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання
Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарами та іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення.
Якщо ви звернулися за поверненням у встановлений термін, ми зобов'язуємося повернути вам платежі, отримані від вас як оплату курсу. Для отримання коштів зв'яжіться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.
Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або кількох онлайн-заняттях або отримали посилання для перегляду або скачування відеоуроків), ми утримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих на момент оформлення запиту на повернення. У такому разі сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично спожитих послуг.

Політика відмови від стаціонарного та виїзного навчання
Для стаціонарного та виїзного навчання (інтенсивів, розборів, семінарів, сесій та тренінгів):
Ви маєте право відмовитись від участі в офлайн-заходах. Можливість повернення коштів та сума утримань, пов'язаних із відмовою, залежать від термінів отримання нами запиту на повернення.
Якщо ми отримали запит на повернення:
(А) шістдесят (60) і більше календарних днів до дати початку навчання (інтенсиву, майстер-класу, семінару чи іншого заходу), незалежно від причин відмови - ми повернемо вам усі кошти, отримані як аванс (за вирахуванням комісій платіжних систем) , пов'язаних із поверненням);
(Б) у період від п'ятдесяти дев'яти (59) до двадцяти одного (21) дня до дати початку навчання - ми повертаємо отримані кошти за утриманням п'ятдесяти (50) % від сплаченої суми;
(В) за двадцять (20) днів і менше до дати початку навчання - повне або часткове повернення коштів не здійснюється, а відмова від послуг розцінюється як одностороння відмова від договору.
У разі неможливості отримання послуг не нашій вини (наприклад, ви запізнилися на рейс або не з'явилися в точку збору; не бажаєте продовжувати навчання; у вас виникли проблеми зі здоров'ям та ін.), вартість фактично не спожитих вами послуг не відшкодовується.

Оформлення повернення
Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам на адресу psisumy@gmail.com, ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту надсилання листа, зверніться до нашої служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті.
Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва послуги (програми навчання, тренінгу чи пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмовитися від послуг, і навіть іншу необхідну інформацію.
Ви розумієте, що, якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або ж не надасте нам зазначену інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг
Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.
Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували для оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.
Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.

Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення
Ми безперечно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів тощо) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Перенесення термінів надання послуг
Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу) Ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати та пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакету послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). У такому випадку повернення коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливе не більше одного разу.
Для дотримання встановленого терміну вам достатньо повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.
Ми безперечно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови
У випадку, якщо Послуги були надані у повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення коштів не здійснюється.
У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених строків відмови повернення коштів не здійснюється.

ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Авторські матеріали
Усі матеріали, розміщені на сайті та інших сайтах проекту, а також матеріали, що надаються вам під час надання платних послуг (контент) є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать ФОП Яковенко А.Ю.незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії .
Користуючись послугами ФОП Яковенко А.Ю., ви отримуєте право на використання освітнього контенту в особистих некомерційних цілях.
Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті, або наданих у ході навчання, а також використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено та переслідується згідно із законом, за винятком встановлених договором випадків.

Умовно-безкоштовне використання матеріалів
Допускається переробка авторських матеріалів та методик, отриманих у процесі навчання та подальше їх комерційне використання, за умови збереження вами посилання на автора методики - Анну Яковенко- та обов'язкового розміщення у всіх ваших публікаціях та матеріалах гіперпосилання на профіль Анни Яковенко у соцмережі Facebook або Instagram, а також проставлення хештегів #Анна_Яковенко.
Комерційне використання авторських матеріалів будь-яким способом, з порушенням встановленого порядку - без збереження обов'язкового посилання на автора методики та розміщення посилань та хештегів - суворо заборонено.
Вартість комерційного використання зазначених авторських матеріалів без збереження посилання на автора оцінюється у п'ятдесят тисяч (50 000,00) гривень за один календарний місяць використання.

Порушення прав інтелектуальної власності
Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародного законодавства, і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
У разі виявлення нами фактів незаконного використання наших знаків для товарів та послуг або нашого контенту (наприклад, копіювання або переробка матеріалів курсу та їх поширення з порушенням встановленого порядку згадування автора; купівля доступу до курсу “в складчину” та передача облікових даних для доступу до навчання третім особам та ін.), ми маємо право припинити надання послуг та заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості навчання.
Ми маємо право на свій вибір вимагати від порушника повного відшкодування збитків, заподіяних таким порушенням або виплати порушником компенсації у розмірі подвійної плати за правомірне використання об'єктів інтелектуальної власності за кожний випадок неправомірного використання.
У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію у примусовому порядку.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ
Розпорядження закону
Положення чинного законодавства про захист прав споживачів щодо претензій щодо надання послуг неналежної якості поширюються на відносини, що виникають, незалежно від Загальних та Спеціальних Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, у будь-якому випадку не може бути зменшений.

Застереження про гарантії
Ми не даємо гарантій, що користування послугами принесе миттєве досягнення цілей. Результати різних учасників можуть значно відрізнятися - багато залежить від індивідуальної роботи та вашого настрою.
Ми не обіцяємо вам швидких і легких позитивних змін як життя, - будь-які зміни вимагають зусиль та старанної самостійної роботи. Однак, ми ручаємося, що пройшовши навчання, ви отримаєте ті знання та навички, які однозначно наблизять вас до досягнення поставленої мети.
Ви розумієте та приймаєте, що суб'єктивна оцінка тренінгу або ваша незгода з думкою спікерів, наставників та експертів, їхньою методикою роботи чи змістом програм навчання не є підставою для повернення коштів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
загальні положення
У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації під час укладання або під час виконання правочину, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.
Ми несемо відповідальність за: порушення Умов та порядку надання послуг; надання послуг неналежної якості.
Ви несете відповідальність за: достовірність та правильність реєстраційних та платіжних даних, зазначених вами у процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення; використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг; використання матеріалів, розміщених на сайті або наданих у ході надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження чи передачі третім особам; поширення недостовірних відомостей про нашу компанію, які ганьблять нашу ділову репутацію (наклепи); порушення Умов користування послугами; порушення умов платежу; втручання у роботу сайту та доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензією обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або з порушенням термінів.
Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин незалежних від нас, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам; за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього сповіщення користувача); порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, що використовується вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої вини; будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.
У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно: продовженням термінів надання послуг або наданням послуг у нові терміни до виконання наших зобов'язань.

Відповідальність наших працівників та агентів
У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виняток стосується наших працівників чи агентів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ, ЩО РОЗМІЩУЮТЬ ВАМИ
Обмеження відповідальності за розміщення контенту
Ви несете відповідальність за контент та матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, у наших спільнотах, групах або чатах проекту, у процесі користування послугами ФОП Яковенко А.Ю. Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали та не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства
Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози чи наклеп.
Крім того, ваш контент також не повинен порушувати права третіх осіб та містити рекламу. Це стосується майнових та особистих немайнових прав третіх осіб, у тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право та права на товарний знак та торгове найменування). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів/ відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Несанкціонована реклама
Контент та матеріали, які ви розміщуєте у процесі користування послугами ФОП Яковенко А.Ю. не повинні містити реклами.
Ми маємо право у будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо визнаємо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства.
Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження, тимчасово заблокувати ваш обліковий запис та призупинити надання послуг або розірвати договір в односторонньому порядку.

Відшкодування збитку
Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов'язані відшкодувати нам усі збитки, завдані у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії за втрати та інші вимоги, в порядку регресу.
ТЕРМІН ДІЇ УМОВ
УМОВИ діють доти, доки не будуть змінені або відкликані ФОП Яковенко А.Ю.
Припинення дії (відкликання) даних Умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для Вас та ФОП Яковекно А.Ю., та виникли до моменту припинення дії УМОВ.

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін та діє, доки не буде розірваний Вами або нами.
Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакету послуг або бронювання участі у заході, чинний до виконання зобов'язань сторонами.

ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
Ви маєте право припинити користування сайтом та послугами у будь-який час без вказівки причини. Для припинення користування платними послугами, повідомте про це нам, звернувшись до служби підтримки користувачів, по одному з телефонів, вказаних на сайті.
Будь ласка, зверніть увагу після того, як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до платного контенту та доступних послуг. У випадку, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг, будь-яку суму, яку ви сплатили за рахунок оплати послуг та сервісів ФОП Яковенко А.Ю.не буде повернено, у тому числі й суму вартості фактично невикористаних послуг.
Ми залишаємо за собою право розірвати договір з вами без вказівки причин, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати розірвання. У будь-якому випадку договір не може бути розірваний раніше, ніж закінчився термін надання послуг.
Ми можемо у будь-який час розірвати укладений з вами договір, якщо:
(А) ви порушили будь-яке положення Умов (або вчинили дії, що явно свідчать про Ваше небажання або нездатність дотримуватися Умов), або
(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або
(В) ФОП Яковенко А.Ю. припиняє надання Послуг у країні, в якій ви проживаєте чи користуєтеся послугами, або
(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору ФОП Яковенко А.Ю.
(Д) ви відмовляєтесь виконувати або порушуєте Правила відвідування центрів ФОП Яковенко А.Ю.
Якщо ви відмовитеся виконувати або грубо порушите правила відвідування центрів жіночого розвитку, ми маємо право не допустити вас до занять (семінарів, майстер-класів) та розірвати договір в односторонньому порядку.
Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем ФОП Яковенко А.Ю.або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту та послуг.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав
Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.
Зокрема, ми маємо право анулювати ваш обліковий запис і розірвати договір негайно, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови, а також у разі виникнення заборгованості з оплати послуг.
ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності. Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання та захист ваших персональних даних.
Користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір та обробку ваших персональних даних на вказаних умовах. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, припиніть використання сайту.

ФОТО- І ВІДЕЗЙОМКА УЧАСНИКІВ ЗАНЯТТЯ
Приймаючи УМОВИ (здійснюючи акцепт оферти), Ви надаєте нам згоду на:
(А) організацію та ведення фото-, аудіо- та відеозйомки, а також веб-трансляцій відкритих занять та заходів (сесій, розборів та групових занять) за участю;
(Б) використання ФОП Яковенко А.Ю. фото- та відеоматеріалів, що містять ваше зображення, а також ваш голос і ваше виконання з рекламною метою (у тому числі, на їх переробку та розміщення в мережі Інтернет).

ЗМІНИ В УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати текст цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ДОГОВОРУ), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення та нову редакцію Оферти. Рекомендуємо регулярно перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.
У разі зміни спеціальних умов договору, ми розмістимо нову редакцію спеціальних умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.
Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових умов і продовжуєте користуватися послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.
Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що користування послугами після зміни ЗАГАЛЬНИХ або СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ розглядається нами як прийняття вами цих УМОВ. Якщо ви заперечуєте проти нової редакції УМОВ, ми безперечно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ
Дійсність положень
За наявності розбіжностей між СПЕЦІАЛЬНИМИ та ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ, положення СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ, що належать до відповідної Послуги, мають переважну силу.
Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність одного з положень укладеного договору (ЗАГАЛЬНИХ або СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ), відповідне становище буде виключено з договору із збереженням дії інших положень. Інші положення договору, як і раніше, будуть дійсними і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право
Стосунки сторін регулюються положеннями законодавства України. У частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство проживання користувача.

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ
Якщо ви представляєте організацію, ви заявляєте та гарантуєте, що уповноважені діяти від її імені організації та маєте достатні повноваження щоб приймати справжні УМОВИ.


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ

Яковенко Анна Юріївна (ФОП)
40020, м.Суми, вул. Вербна б. 11
РНУКПН 3114203626
+380994227268
psisumy@gmail.com


				
Адрес:
Украина, г. Сумы
График работы:
24/7